Pochodzący z Polski, Max zajmuje się tatuowaniem od 1999 roku, tatuował praktycznie wszędzie we Włoszech, w Polsce i ostatnią dekadę w Wielkiej Brytanii. Max pracuje obecnie w Phoenix Rising Tattoo (Toruń – POLSKA).

Jako tatuażysta, Max szybko rozwijał swoje umiejętności zarówno w tatuażu, jak i wielu mediach malarstwa i sztuki cyfrowej. Teraz czuje się komfortowo we wszystkich stylach tatuażu, ale szczególnie koncentruje się na ścieżce „realistycznej” w kolorze. Jest znany jako jeden z najbardziej podróżujących artystów w branży.

Po tych wszystkich latach nadal koncentruje się na doskonaleniu swojej pracy i grafiki przy użyciu różnych technik, zwłaszcza projektowania konceptów przy użyciu grafiki komputerowej.

W 2013 roku Max przeniósł swój realistyczny tatuaż na zupełnie inny poziom wymyślając „LEGOLISM”, który jest oparty na świecie Lego w połączeniu z realizmem.

Jest zwycięzcą na wielu konwencjach, niejednokrotnie nomininowany do Tattoo Artist Of The Year w 2013, 2014, 2015 i 2016.

Dla Maxa największym źródłem energii są klienci, którzy chcą „nosić” jego tatuaże.

„Zawsze pamiętaj, skąd pochodzisz” – to zasada życiowa Maxa, dlatego zawsze stara się być na szczycie swojej gry, aby mieć pewność, że klienci otrzymają od niego to, co najlepsze!

Max's Work
Nagrody
Phoenix Symbol